تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله کشی آب و فاضلاب و نشت یابی آن ها و نیز حتی تشخیص نشست لوله کشی گاز یکی از مشکلات اساسی افراد ساکن در مجتمع ، ساختمان ها و برج های مسکونی است.
چنانچه در رنگ دیوار یا سقف منزل خود تغییری مشاهده کردید و یا میدانید لوله ای ترکیده است، دارید می توانید با بررسی کنتور و میزان رطوبت دیوارها به نتیجه ای قطعی برسید.
همانطور که رفع مشکل ترکیدگی و نشتی لوله ها کار هر کسی نیست تشخیص محل دقیق و علت نشتی نیز از پس هر کسی بر نمی آید. برای انکه بررسی در سریع ترین زمان و با کم ترین هزینه به علت جلوگیری از مشکلات بزرگتر صورت پذیرد سریعا با یک مرکز خدماتی و تعمیراتی تماس بگیرید. .

متخصصان این حوزه دستگاه های مخصوص ( نظیر مادون قرمز و دستگاه های حرارتی ) محل دقیق نشتی را شناسایی می کنند. این کار در سریع ترین زمان و با حداقل تخریب نشتی صورت می پذیرد.

در روش های سنتی برای تشخیص ترکیدگی و تعیین محل دقیق آن زمان و هزینه زیادی صرف می شد علاوه براین نیاز بود تا چند نقطه از بنا تخریب شود تا محل شکستگی را شناسایی گردد همچنین ممکن بود به جوشکاری و دیگر خدمات بنایی نیاز می شد. اما در روش های نوین و جدید امروزه این مشکلات وجود نخواهد داشت.

دستگاه نشت یاب:

انواع مختلفی از این دستگاه وجود دارد . از انواع دستگاه های حرارتی گرفته تا مدل هایی که بر اساس امواج کار می کنند . برای نشتی لوله کشی آب و فاضلاب .

دستگاه های حرارتی :

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله حرارتی برای لوله کشی گاز و آب

دوربین حرارتی:

این نوع دستگاه که نوعی حرارت سنج محیطی است دارای فیلترهای حرارتی مختلف برای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله کشی آب و فاضلاب ، لوله های موتورخانه ، لوله های پکیج و …

دستگاه های مادون قرمز :

جهت بررسی ترکیدگی لوله (نشت یابی لوله) در اعماق زمین بسیار مناسب هستند .

جهت مطالعه مقالات لوله کشی گاز ، لوله کشی آب و فاضلاب و خدمات بنایی و جوشکاری بر روی لینک ها کلیک نمایید. همچنین برای انجام تمامی خدمات لوله کشی گاز ، لوله کشی آب و فاضلاب و خدمات بنایی و جوشکاری با ما تماس بگیرید.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت طاها فن میباشد.

09122309828
09122309828