تاسیسات سرویس ایرانی و فرنگی

لوله کشی توالت ایرانی و فرنگی جزو مهمترین قسمت های لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان است. اهمیت آن از جهت احتمال ترکیدگی لوله و گرفتگی چاه و گیر کردن فضولات است، پس از جهت نظافت منزل نیز حائظ اهمیت است.

برای جلوگیری از گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی از انداختن هر گونه شئ به داخل چاه سرویس بهداشتی جدا خودداری فرمائید. خصوصا مو که همانند پلاستیک بافت تجزیه ناپذیری دارد و درصورت گرفتگی چاه حتما باید از متخصص این کار کمک گرفت. گاهی اوقات با ریختن محلول های اسیدی (با در نظر گرفتن نکات ایمنی) می توان مشکل را حل کرد اما در مورد مواد پلاستیکی و مو همان طور که به آن اشاره شد غیر ممکن است.

لوله کشی آب و فاضلاب می بایست با توجه به نوع کاربری ساختمان (تجاری و اداری یا مسکونی) مورد ارزیابی قرار بگیرد

در موضوع لوله کشی ساختمان شرایط محیطی، نوع ساختمان، نوع درخواست لوله کشی و حتی نوع لوله ای که برای لوله کشی انتخاب می کنید در اینکه کدام روش لوله کشی بهتر است تاثیر مستقیم دارد.

به عقیده بسیاری از صاحب نظران و مدرسین حوزه تاسیسات در صورتیکه قرار است کار لوله کشی بر اساس طراحی و علم مهندسی تاسیسات انجام شود و برای اولین بار است که لوله کشی در محیطی نوساز انجام می شود بهترین روش برای لوله کشی، لوله کشی توکار است مشروط به اینکه جنس لوله ها از نوع لوله های جدید یعنی 5 لایه و یا پلیمر باشد. در گذشته از لوله های فلزی که با جوشکاری یا زانویی به هم متصل شده بودند استفاده می کردند. این روزها برای جلوگیری از خوردگی لوله های فلزی (حتی لوله های گالوانیزه شده نیز در معرض خوردگی قرار دارند.) عمدتا لوله از جنس پلمیر هستند.
ترجیحا لوله کشی توکار که زیر سقف کاذب قرار می گیرند شکیل تر است.

اما تاکید باز هم بر این است که شرایط ساختمان تعیین کننده نوع لوله کشی چه لوله کشی گاز و لوله کشی آب شما است. اگر احتیاج به مرمت و نوسازی مداوم ساختمان خود دارید لوله کشی روکار مناسب شماست اگر به دنبال راهی برای تغییرات گسترده در ساختمان خود هستید و هزینه برای شما اهمیت ندارد لوله کشی توکار را پیشنهاد می دهیم.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت طاها فن میباشد.

09122309828
09122309828