لوله کشی ساختمان ممکن است پس از گذشت زمانی نیازمند تغییر و تعمیر باشد. این مشکلات بیشتر در مورد لوله کشی ساختمان های قدیمی و فرسوده اتفاق می افتد. با این وجود ممکن است به دلیل لوله کشی های غیر اصولی، یخ زدگی، پوسیدگی، گرفتگی واستهلاک لوله ها، عدم عایق بندی مناسب، نشتی و افزایش فشار وارده و مشکلاتی از این قبیل تعمیر و تعویض لوله های قدیمی واجب گردد.
در این موارد بهتر است هرچه سریع تر نسبت به تعمیر و تعویض لوله کشی آب و فاضلاب اقدام شود، زیرا این امر سبب به وجود آمدن مشکلات دیگر از قبیل افزایش مصرف آب و ایجاد نم و رطوبت در ساختمان می گردد که در این صورت به خدمات بنایی نیاز می شود و همچنین نظافت منزل  هم به مشکلات فوق اضافه می گردد. که البته مشکلات مربوط به لوله های آب و فاضلات به مراتب بیشتر می باشد.
در این حالت باید نقشه لوله کشی ساختمان تشخیص داده شود، مشکلات پیش آمده توسط دستگاه نشت یاب تشخیص داده می شود و پس از تشخیص درست، اصلاحات لازم صورت می پذیرد. که این امر تنها به کمک افراد متخصص و با تجربه امکان پذیر است.

سیستم لوله کشی آب و فاضلاب از مهم ترین قسمت های هر ساختمانی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و در صورت بروز مشکل، باید اقدامات جدی در این زمینه صورت پذیرد.

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب، نشت ‌یابی و رفع ترکیدگی لوله، لوله ‌کشی آب گرم ، لوله‌ کشی فاضلاب آشپزخانه‌، لوله ‌کشی آب سرد ، لوله ‌کشی رادیاتور شوفاژ‌،  لوله‌ کشی سرویس بهداشتی، لوله کشی ماشین لباسشویی و آبگرمکن، تعمیر لوله ‌کشی روکار و توکار از جمله اقداماتی است که در طاها فن در جهت تعمیر سیستم لوله کشی آب و فاضلاب توسط افراد متخصص صورت می پذیرد.

ما در طاها فن با به کارگیری نیرو های متخصص و کارآمد ضمن تشخیص صحیح، خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان گرامی عرضه می کنیم. هدف ما رسیدن به بهترن نتیجه در جهت رضایت مشتریان گرامی می باشد.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت طاها فن میباشد.

09122309828
09122309828