نماشویی

در کنار خدماتی که برای نظافت منزل صورت می گیرد، نماشویی از اهمیت زیادی برخوردار است. نظافت و زیبایی نمای ساختمان نیز به اندازه داخل آن مهم است و باید مورد توجه قرار بگیرد. سنگ هایی که در نماهای ساختمان به کار برده می شود پس از گذشت مدتی  در اثر عوامل مختلفی مانند گرد و غبار، آلاینده ها و باران های اسیدی دچار رسوب و جرم می گردند که سبب کدر شدن و از بین بردن زیبایی اولیه آن ها می گردد. علاوه بر این ها در اثر انباشته شدن این مواد بر روی نمای ساختمان با گذشت زمان موجب ایجاد آسیب در سطح آن ها می گردد. بنابراین لازم است که نماهای خارجی ساختمان ها نیز مانند نظافت منزل مورد توجه قرار بگیرند.

از آن جا که امروزه بیشتر ساختمان های موجود به صورت آپارتمان و برج ساخته شده اند، انجام این خدمات باید با استفاده از روش های اصولی و ابزار پیشرفته صورت گیرد تا خدمات ارائه شده در نهایت کیفیت و دقت صورت پذیرد.

امروزه خدمات نماشویی بسیار گسترده شده است و طیف وسیعی از خدمات را شامل می شود. در این مورد شست و شوی نمای ساختمان ها، برج ها، منازل ویلایی، نما های شیشه ای، چوبی، سنگی، آجری، سیمانی، کراتین وال، شست و شو با کمک طناب، نماشویی با استفاده از جوهر نمک، مواد نانو، سندبلاست خشک و واتر سندبلاست در این حوزه قرار می گیرد که با توجه به نوع نیاز مشتری می تواند متغیر باشد.

در این زمینه مشتریان محترم می توانند قبل از اقدام با کارشناسان مشورت نمایند و بهترین روش را برای رسیدن به نتیجه بهتر برگزینند.

نماشویی با طناب

یکی از روش هایی که در نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد، نماشویی با استفاده از طناب است. در این روش افراد با کمک طناب به قسمت هایی محکم بسته می شوند و نوه انجام کار به صورت عمومی و از بالا به پایین است، یعنی ابتدا قسمت های بالایی ساختمان و سپس قسمت های پایینی تحت نظافت قرار می گیرند.

نماشویی با داربست

زمانی که شست و شو و تمیز کاری نمای ساختمان با استفاده از طناب امکان پذیر نباشد، از داربست کمک گرفته می شود. در ساختمان های با آردواز بلند و پیشانی عریض امکان نماشویی با طناب وجود ندارد و از داربست کمک گرفته می شود.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت طاها فن میباشد.

09122309828
09122309828