نظافت راه پله توسط افراد متخصص، یکی از دغدغه‌های امروزه شهر نشینان است. به دلیل کمبود وقت افراد برای نظافت راه پله ها به شرکت‌هایی که این کار را به خوبی انجام می دهند اطمینان می کنند.
برخی از شرکت های خدماتی علاوه بر نظافت منزل و نظافت راه پله کارهای از جمله جوشکاری سیار ، لوله کشی آب و فاضلاب و…. را نیز انجام می دهند و حتی برخی از آن ها مهارت لوله کشی دارند و لوله کشی آب و فاضلاب را هم عهده دار می شوند.
شاید در دید اول استفاده از خدمات نظافت راه پله ، هزینه‌ی اضافی تلقی بشود، اما در گذر زمان و با روتین شدن این خدمات، کار نظافت در زمان کوتاه‌تری انجام می شود.

به طور خلاصه کار نظافتچی در منزل:
• تمیز کردن پنجره ها
• تی زدن سنگ و سرامیک ها
• گرد گیری وسائل منزل و دیوار ها
• تمیز کردن آشپزخانه و کابینت ها
• شستشوی لباس ها
• جارو کشیدن کف زمین
• تمیز کردن سرویس بهداشتی
و …

شوینده ها
پاک کننده چربی چندمنظوره
پاک کننده سطوح چوبی
شوینده سرویس بهداشتی با وایتکس
شیشه شوی
مایع ظرفشویی
جوش شیرین

انتخاب نظافتچی بر عهده ی خود شما است که با توجه به کار مد نظرتان مرد یا زن بودن نظافتچی را انتخاب می کنید

ابزار کار نظافت
همانطور که بدون داشتن قلم‌ نمیتوان نقاشی کرد، نظافت راه پله هم از این قاعده مستثنی نیست.تمام کارها ابزار و تجهیزات موردنیاز خودشان را لازم دارند و با استفاده از ابزار نامناسب امکان آسیب به سطوح و وسایل  زیاد است.
یک نظافتچی به اسفنج با کیفیت و برس‌ های شوینده مناسب و مقدار کمی مواد شوینده،جارو، خاک انداز، چوب گردگیری، برس توالت، دستمال میکروفایبر، دستمال نظافتی کتان، جاروبرقی و… نیاز دارند.

اگرجوشکاری سیار نیاز دارید یا منزل شما نیاز به  لوله کشی آب و فاضلاب دارد و حتی دوست دارید که نظافت راه پله و تمیز کردن آپارتمان شما خیلی سریع و البته با کیفیت انجام شود، ما اینجا هستیم تا این تجربه را برای شما رقم بزنیم.

دیدگاه خود را بنویسید:

*

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت طاها فن میباشد.

09122309828
09122309828