گچ کاری, گچ بری, کاشی کاری، سفیدکاری, نظافت منزل ،ایجاد نور مخفی, طراحی موکت,کفپوش، خدمات لوله کشی ، لکه گیری، ابزارگچی و… همه ی این ها جزء زیبا سازی آپارتمان هستند.
همچنین هنگام ساخت و ساز آپارتمان ارائه خدمات لوله کشی مناسب در زیبایی ساختمان اثر دارد، حتی لوله کشی در نظافت منزل هم اثر دارد در بعضی طبقات از آپارتمان به دلیل تجمع لوله کشی، این امر مانع دسترسی به اون قسمت می شود.
مناطق محروم مختلف برای اموری مانند گچ کاری، از کارگرانی که گچ کاری و بنایی تهران را انجام می دهند استفاده می کنند زیرا به دلیل تعدد کار توجه و ظرافت کار آن ها بیشتر است.

مواردی که زیبا سازی نیاز دارند:
اگر نمای خارجی ساختمانتان زنگ زده است، برای از بین بردن آن میتوانید از اسید فسفریک استفاده کنید. طرز استفاده از آن به این شکل است که ابتدا نمای ساحتمان را به محلول اسید فسفریک آغشته می کنید و بعد با آب آن را شست و شو می دهیم و پاک کنیم.

در شهر های بزرگ مثل تهران ، در بیشتر مواقع بر نمای ساختمان دوده می نشیند. این دوده ها به نمای ساختمان می چسبد و پس از مدتی رنگ آن را از بین می برد که برای پاک کردن آن باید از آب و صابون استفاده کنیم.

گاهی اوقات خورده های سیمان و یا حتی قیر موقع ایزوگام کردن بر روی نمای ساختمان می ریزد که باعث از بین رفتن زیبایی نمای ساختمان شما می گردد. برای از بین بردن آن ها باید منتظر بمانید که کامل خشک شوند، سپس آن را با کارتک از بین ببرید.

با رعایت نکات بالا به راحتی می توانید زیبای ساختمانتان را دو چندان کنید.

یکی دیگر از اهداف برای زیبایی و جلوه ظاهری مناسب و مطلوب ساختمان نما سازی است، که موجب دلپذیری و جذابیت بیشتر ساختمان می‌ شود. از دیگر عوامل زیبا سازی سنگ کاری است سنگ کاری به علت مقاومت و دوام زیاد سنگ ها از گذشته تا کنون وجود داشته است.
ویژگی سنگ ها:
بافت سنگ باید سالم و بدون ترک و شیار و رگه های سست باشد.
سنگ ها باید بدون خلل و فرج برای سنگ کاری ساختمان باشد.
سنگ برای سنگ کاری ساختمان نباید پوسیدگی داشته باشد.
سنگ یکدست و یکنواخت برای اجرای سنگ کاری نمای ساختمان باشد.

برای ارائه خدمات گچ کاری و بنایی تهران با ما تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید:

*

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت طاها فن میباشد.

09122309828
09122309828