داشتن یک ماشین لباسشویی جدید بهترین راه برای صرفه جویی در وقت و هزینه های مصرف آب و پودر لباسشویی می باشد.
در صورتیکه می خواهید ماشین لباسشویی جدید نصب کنید باید برای نصب صحیح به موارد زیر توجه داشته باشید:
اولین قدم انتخاب مکان مناسب برای نصب می باشد. شاید وضعیت منزل شما به گونه ای باشد که برای انتخاب مکان نصب ماشین لباسشویی محدودیت داشته باشید.
در هر حال باید مکانی را بیابید که صاف و هموار باشد و همچنین دسترسی به آب سرد و گرم، تخلیه و پریز برق امکان پذیر باشد.
همچنین مکان ماشین لباسشویی باید از منابع گرما مانند اجاق گاز، رادیاتور و یا شومینه دور باشد.
چنانچه محل انتخاب شده لوله کشی آب گرم نداشته باشد باید با متخصص لوله کشی تماس بگیرید تا این کار را در اسرع وقت و قبل از قرارگیری لباسشویی در جای خود انجام دهد و مشکل را رفع کند.
ماشین لباسشویی ها در تعداد، اشکال و اندازه متفاوت می باشند، بنابراین باید فضایی که برای نصب در نظر گرفتید به درستی اندازه گیری شود .
بنابراین شما نیاز به اندازه گیری ارتفاع، عرض و همچنین عمق ماشین لباسشویی برای در نظر گرفتن فضای مناسب دارید
مرحله بعد تنظیم پایه های لباسشویی می باشد. پایه های لباسشویی در زیر دستگاه قرار دارند و قابل تنظیم هستند و باید کالیبره شوند به طوریکه وزن ماشین لباسشویی دقیقا روی هر ۴ پایه تقسیم شود. برای تنظیم پایه های ماشین
لباسشویی اگرآنها را جهت عقربه های ساعت بچرخانید ارتفاع آن سمت از ماشین لباسشویی کاهش می یابد و جهت عکس عقربه های ساعت ارتفاع آن را بالا می برد.
بعد از تراز کردن پایه های لباسشویی مهره روی هر پایه را خلاف عقربه ساعت بچرخانید تا محکم به زیر لباسشویی بسته شود و لق نباشد
بعد نوبت به باز کردن پیچ های حمل و نقل لباسشویی می رسد. قبل از اینکه لباسشویی را سر جای خود قرار دهید و شلنگ ها و اتصالات تخلیه را وصل کنید، باید پیچ های حمل و نقل را باز کنید وکاملا آنها را از لباسشویی بیرون
بکشید
برای نصب شلنگ آب ورودی ماشین لباسشویی اگرقصد دارید آنرا در محل ماشین لباسشویی قدیمی نصب کنید کافیست شلنگ های ورودی آب سرد و گرم را به درستی به شیر آب وصل کنید
حالا باید شلنگ تخلیه آب را وصل کنید. اگر ماشین لباسشویی را نزدیک سینک ظرفشویی قرار داده اید می توانید شلنگ تخلیه را به اتصالات تخلیه زیر سینک متصل کنید.
مجموعه طاها فن ارائه دهنده انواع خدمات لوله کشی آب گرم ، لوله کشی آب سرد، لوله کشی گاز، نظافت راه پله ، نظافت منزل و جوشکاری می باشد.
در هریک از مراحل نصب و راه اندازی وسایل منزل که نیاز به خدمات جوشکاری دارید می توانید با طاها فن تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید:

*

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت طاها فن میباشد.

09122309828
09122309828